Profesjonalizm, higiena i bezpieczeństwo

Paintball Poznań - BHP

Szkolenie BHP dla uczestników

HIGIENA

Jesteśmy nie tylko pasjonatami, ale i profesjonalistami. Organizując gry paintballowe i imprezy integracyjne w Poznaniu i okolicach stawiamy na grę bezpieczeną, dlatego naszym klientom oferujemy w standardzie maskę, która chroni całą głowę (tzw. „fullcover”). Standardem są u nas rękawice ochronne i opaska na szyję zabezpieczająca przed urazami. Każdy gracz otrzymuje taki pakiet. Na Twoje ubranie wierzchnie założysz otrzymany od nas strój.

Bardzo dużą uwgę przywiązujemy do higieny, przez każdą grą wszystkie ubrania i maski są starannie czyszczone. U nas nie spotkasz się z brudną maską przesiąkniętą adrenaliną poprzedniego gracza!

BEZPIECZEŃSTWO  I PROFESJONALIZM

Przed każdą grą przeprowadzamy szkolenie BHP w zakresie bezpieczeństwa zabawy. Podczas gry dbamy o odpowiednie zachowanie wszystkich graczy. Wymagamy zawsze pełnego zabezpieczenia markerów (karabinków) poza polem rozgrywki, włączając w to zatyczkę do lufy – tzw. barrel bag.

Paintball - gracz z maską

Pełne bezpiczeństwo: maska fullcover, rękawiczki, ochraniacz szyi i kombinezon

Posiadamy pełne ubezpieczenie jakie jest wymagane w zakresie sportów ekstremalnych.

Nasz sprzęt jest regularnie serwisowany tak, aby był niezawodny i bezpieczny. Gramy tylko na sprawdzonych, atestowanych kulkach.

Podsumowując, zapewniamy:

  • najbezpieczniejszy zestaw dla gracza: maska na całą głowę, rękawiczki, opaska na szyję
  • pełną higienę
  • profesjonalne prowadzenie gier w myśl zasad BHP
  • ubezpieczenie
  • sprawdzony sprzęt

Zgłoś się do nas koniecznie!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij