Dlaczego my?

Paintball w Poznaniu Zastanawiasz się jaką firmę organizującą paintball wybrać? Jeżeli paintball czy ekstemalny wieczór kawalerski w Poznaniu, to tylko z Paintball Wielkopolska! Charakteryzuje nas profesjonalizm, a nasze ceny są konkurencyjne.

Paintball to my!

Rozgrywki paintballowe to nie tylko nasza specjalność, ale też pasja. Od wielu lat zajmujemy się organizacją gier, a także sami uczestniczymy w meczach i zawodach!

Kilka terenów do gry

W okolicach Poznania posiadamy aż trzy pola paintballowe. Na pewno wybierzesz odpowiedni poligon dla siebie!

Pełna higiena i bezpieczeństwo

Każdemu z graczy oferujemy w standardzie maskę, chroniąca całą głowę, rękawiczki i opaskę na szyję. Naturalnie także ubiór ochronny. Nasze ubrania i maski są starannie czyszczone po każdej grupie.

Inne atrakcje

Poza paintballem oferujemy wiele innych atrakcji, np. ściankę wspinaczkową, quady, archery tag (walki łuczników), kulig i wiele, wiele innych. W przerwach od zabawy możemy przygotować ognisko lub grilla.

Jeżeli paintball w Poznaniu – to tylko z Paintball Wielkopolska.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij