O nas

PAINTBALL TO MY

piantball poznań

Jesteśmy organizatorami imprez integracyjnych dla firm, grup zorganizowanych i klientów indywidualnych z Poznania i całej Wielkopolski. W okolicach Poznania posiadamy profesjonalnie przygotowane 3 pola do gry w paintball, oraz do przeprowadzenia imprez integracyjnych.

JESTEŚMY PASJONATAMI

Nasza specjalność to rozgrywki Paintballowe. Chcesz zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski, imprezę firmową? A może weekendowy wypad ze znajomymi?

Zgłoś się do nas!!!

EXTRA TEREN

Zapraszamy na nasz specjalnie przygotowany i przez lata modernizowany poligon paintballowy. Gry prowadzone są według różnych scenariuszy, których program i stopień trudności dopasowany jest do grupy uczestników, tak aby dla każdego była to zabawa i emocjonujące wyzwanie. Nasi sędziowe i animatorzy działają w branży od wielu lat, co zapewnia wysoki poziom świadczonych przez nas usług oraz emocjonującą oprawę gry.

BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA

Stawiamy na grę bezpieczną, dlatego naszym klientom oferujemy w standardzie maskę „fullcover”, która chroni całą głowę. Standardem są u nas rękawice ochronne i opaska na szyję, a dla kobiet dodatkowo ochraniacz klatki piersiowej. Każdy gracz otrzymuje świeżo wyprany kombinezon rękawiczki i maskę.

STAWIAMY NA PROFESJONALIZM

Zawsze przeprowadzamy szkolenie BHP w zakresie bezpiecznej gry, a gramy tylko na atestowanych kulkach. Posiadamy pełne ubezpieczenie jakie jest wymagane w zakresie sportów ekstremalnych,

ZERO NUDY

U nas się nie nudzisz, mamy szeroką gamę scenariuszy do rozegrania na kilku różnych terenach. Dodatkowo całą zabawę fotografujemy zupełnie za darmo i już po kilku dniach materiał dostępny jest do pobrania z mediów społecznościowych.

NASZ ZESPÓŁ

 

GREG

paintball wielkopolska

CHRIS

paintball wielkopolska

WALENTY

Krzysztof Walkowiak - WALENTY

WOŹNY

Marcin Wozniak - WOZNY

LEŚNY

Krzysztof Leśniewski - LEŚNY

WALUŚ

Wojciech Walkowiak - WALUŚ

DEMON

Jacek Zieliński - DEMON

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij